Imprezy firmowe / klubowe / sportowe

Zapraszamy do współpracy przy organizacji imprez firmowych w zakresie tworzenia programów artystycznych, logistyki wydarzenia, wyboru lokalizacji oraz obsługi technicznej. Mamy za sobą 15 lat doświadczeń we współpracy z najbardziej wymagającymi klientami w kraju i za granica. Myślimy nie szablonowo i podążamy za nowoczesnymi rozwiązaniami szytymi na miarę oczekiwań klienta.
Nasze flagowe programy to:

„ONE NIGHT IN RIO DE JANEIRO” to wydarzenie, które jest w klimacie karnawału brazylijskiego. W trakcie wieczoru wystąpią zmysłowe tancerki z Rewii As Belezas do Brasil. Zagra brazylijski zespół perkusyjny Sambalada z Rio de Janeiro . Nie zabraknie animacji i pokazu capoeiry. Nad całością będzie czuwał konferansjer i legenda latino w Polsce – DJ Ed Szynszyl.

„HAVANA FEVER” to wydarzenie, które jest w klimacie gorącego karnawału karaibskiego, połączonego z występami tanecznymi formacji ADHD TROPICAL i koncertem Yaremi Mercedes del Kordos z Kuby oraz akompaniamentem perkusyjnym Aicardo Mosquera z Kolumbii.

„BIG GATSBY NIGHT czyli RETRO PARTY” – Będziemy bawić się przy gorących występach wokalnych finalistki „Bitwy na Głosy” Pani Marcelina Kopyt. Usłyszymy wspaniałe piosenki Christiny Aguilery, Ray’a Charles’a czy Glorii Gaynor. Tego wieczoru nasz Bal zamieni się w stolicę muzyczną charlestona, twista i burlesque. Wokalistce towarzyszyć będą zjawiskowe tancerki z rewii retro The Sweeties. Wydarzenie prowadzi niezastąpiony DJ Ed Szynszyl.

„LIVE SHOW with JUST DANCE CREW” – Chcielibyśmy Państwa zaprosić do współpracy podczas zabawy z grą firmy UBISOFT – JUST DANCE, która jest genialną rozrywką taneczną dla każdego. Just dance to interaktywna zabawa, która w łatwy i radosny sposób uczy koordynacji ruchowej jak i zdrowej, integrującej rywalizacji. Inspirując się schematem powstałym podczas Warsaw Games Week, chcielibyśmy zachęcać publiczność składającą sie z amatorów jak i profesjonalistów do wspólnej zabawy.

„360 MINUT DOOKOŁA ŚWIATA” to propozycja eventu prezentującego taneczną i muzyczna podróż przez kultury świata. Czerpiąc inspirację z książki Juliusza Verne „80 dni dookoła świata”, zapraszamy Państwa w świat pełen integrujących aktywności, muzycznych rytmow, tworzenia własnych strojów oraz wielu tanecznych emocji. I wiele innych szytych na miarę …