Nagłośnienie / Oświetlenie / Realizacja

Technika wizualna oraz oświetlenie i nagłośnienie:

Wydarzenia specjale, imprezy firmowe, konferencje czy festiwale realizujemy na najnowszej generacji nagłośnieniu firmy QSC czy to liniowym czy aktywnym serii K 10 i K 12 oraz QSC KW181 subbasy. Używamy najwyższej jakości urządzenia oświetleniowe. Urządzenia pracują na niskim poborze mocy. W realizacjach plenerowych posiadamy agregaty prądotwórcze, sceny każdego formatu, zadaszenia oraz płotki.

Pracujemy na najnowszego generacji mikrofonach firmy Shure SM BETA i Sennheiser. Pracujemy na sprzęcie dj-skim firmy Pioneer, Technicks i Denon.
Mikser do realizacji dźwięku to Midas M32. Dysponujemy własną logistyką transportu, montażu i demontażu. W zespole pracują doświadczeni koordynatorzy z branży eventowej.

Poniżej przykładowa lista zakontraktowanego sprzętu na imprezę firmy Reporter Young prezentującą nową linie odzieżową i koncert firmowany przez Roksane Węgiel – zwyciężczyni Voice of Poland Kids 2018.

 

 

Kilka informacji o serii nagłośnienia aktywnego QSC:

Seria K firmy QSC wyznacza nowy standard w lekkich aktywnych systemach kolumn głośnikowych. Zespół inżynierów zajmujących się wzmacniaczami w firmie QSC pod kierownictwem Pata Quiltera stworzył nowy standard wzmacniaczy mocy Class D, który nie ma sobie równych. Następnie, przełamując paradygmat konstrukcji tradycyjnych zestawów głośnikowych, każdy model został wyposażony w taki sam przetwornik wysokotonowy 1.75″ (modele pełnopasmowe) oraz głośnik niskotonowy, zapewniając najwyższą jakość brzmieniową i niezrównaną użyteczność, niezależnie od wielkości głośnika. Rozbudowane przetwarzanie sygnału zapewnia niezwykle wysoki poziom klarowności brzmienia i potężną moc, niwelując ograniczenia wynikające z wielkości systemu oraz jego masy. Pasmo basu 1xQSC Subbas KW 181 (1000wat), które moim zdaniem wystarczy dla wypełnienia danceflooru w odległości do 50 metrów, unikając niepotrzebnej ściany decybeli i nieprzyjemnego dźwięku. Ten system nagłośnienia jest uniwersalny, łatwy w montażu/demontażu i dość lekki w transporcie